На Закарпатті врятували життя підлітка завдяки вчасному діагнозу диспетчера

25 Червня 2024, 09:56
Диспетчер швидкої 286
Диспетчер швидкої

На Закарпатті на лінію 103 звернулася мама 15-річного хлопця, у якого були болі в животі, нудота, блювота та невисока температура.

 Вона вважала, що син міг чимось отруїтися, і попросила поради. Про це йдеться в повідомленні 103.

Досвідчена фельдшерка-диспетчер Маріанна Станко уважно вислухала всі скарги та порадила негайно звернутися до лікаря-хірурга – такі симптоми могли свідчити про апендицит. Завдяки своєчасній консультації та оперативному скеруванню до медзакладу, вдалося уникнути серйозних ускладнень - хлопцю зробили успішну операцію. Лікарі підтвердили діагноз апендицит і зазначили, що зволікання могло призвести до загрозливих наслідків, таких як перитоніт.

«Ми отримали щиру подяку від мами хлопця, яка висловила глибоку вдячність за професіоналізм, турботу та швидку реакцію нашої фельдшерки-диспетчера. Ці слова вдячності надихають нас на подальшу роботу.

Робота диспетчерів є надзвичайно відповідальною та важливою, адже саме вони першими приймають виклики, вислуховують симптоми, надають консультації та скеровують пацієнтів до відповідних фахівців. Від їхньої оперативності, професіоналізму та уважності залежить дуже багато. Кожен дзвінок може врятувати життя, і ми пишаємося нашими диспетчерами, які цілодобово виконують цю відповідальну місію», – йдеться у повідомленні.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024