В Рахові презентували книгу поетеси Марії Кокіш-Гриник «Нескорені Лицарі Срібної Землі»

28 Травня 2024, 10:07
В Рахові презентували книгу поетеси Марії Кокіш-Гриник «Нескорені Лицарі Срібної Землі» 203
В Рахові презентували книгу поетеси Марії Кокіш-Гриник «Нескорені Лицарі Срібної Землі»

В читальній залі Рахівської публічної бібліотеки відбулась презентація нової книги народної поетеси Марії Кокіш-Гриник «Нескорені Лицарі Срібної Землі». В книгу та в історію сучасної України вписано поезії, присвячені Воїнам-Героям, про яких ми маємо пам'ятати вічно, згадувати їх з покоління в покоління, адже вони добровільно віддали своє життя за мир, за незалежність нашої держави, – це Герої Рахівщини, які загинули з 2014 по 2024 рік.

Про це йдеться в повідомленні книгозбірні.

В книзі 411 сторінок. Сторінок Горя, Жалю, Болі, Суму… В ній вміщено 25 світлин з присвяченими віршами пам'яті воїнам Рахівської ТГ, 13 - Великобичківської ТГ, 23 – Ясінянської ТГ, 17 – Богданської ТГ. Віршовані рядки цієї книги безрадісні, правдиві, безутішні, сумні. Авторка передає той складний багатий емоційний стан, який народжує справжню поезію.

У заході взяли участь учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 з вчителем-філологом Новаківською Тетяною Дмитрівною: Котелюк Юліана, Мірошник Ксенія, Тутміна Антоніна, Харбака Юрій, Бартків Богдана, Тодікаш Марк. Учасники декламували вірші-присвяти кожному загиблому Герою: «Ми повинні знати», «Війна», «Ворогу», «Наша земля», «Спасибі, Воїне, тобі», «Спасибі за все», «Журавлі».

Слова вдячності висловили в.п.міського голови, секретар ради та виконкому Євген Молнар, заступник голови Рахівської РВА-РДА Павло Басараба, завідувач сектору відділу освіти, культури, молоді та спорту Олександра Беркела та рідні загиблих військових.

В книзі поетеса звертається до воїнів з такими словами:

 «Дорогі наші Захисники – ви є образами справжніх Героїв, які стоять на передовій в боротьбі за нашу свободу та незалежність. Ваша відданість є джерелом гордості для кожного громадянина нашої держави. Разом ми не просто воюємо – ми будуємо майбутнє для наступних поколінь. Вже з перших днів війни ми переконалися в єдності своєї нації та готовності на все заради свободи. Бажаю Вам міцності, упертості та твердої віри у нашу спільну Перемогу!»

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024