Цифрової грамотності, правил поводження у в мережі та розрізняти фейки навчають школярів у Ясінях

12 Лютого 2024, 13:01
Цифрової грамотності, правил поводження у в мережі та розрізняти фейки навчають школярів у Ясінях 401
Цифрової грамотності, правил поводження у в мережі та розрізняти фейки навчають школярів у Ясінях

Цифрової грамотності, правил поводження у в мережі та розрізняти фейки навчають школярів у цифровому класі, що нещодавно відчинив свої двері на базі Ясінянського ЗЗСО №1.  

Про це пише М-студіо.

Цифровий клас у школі вдалося облаштувати за підтримки благодійного фонду «Посмішка». Тут створили сучасний простір, обладнали його необхідним технічним устаткуванням, закупили комп’ютери та планшети, а також представили рекомендований освітній план.  Цифрова освіта  – вимога сьогодення, зазначають вчителі. Відповідні освітні платформи розробило міністерство цифрової трансформації,тому учні мають можливість здобувати знання на різних платформах, в залежності від вподобань.  У центр приходять переважно діти шкільного віку та молоді люди, що цікавляться сферою ІТ.  

Школярі вже розробляють програмне забезпечення та пишуть коди. Кажуть, сфера ІТ одна з найперспективніших не лише в Україні, а й в цілому світі.  Для найменших відвідувачів, у центрі розроблена творча програма. Ментори та фасилітатори працюють з дітками для розвитку дрібної моторики та розкривають їх творчий потенціал.  Центр відкритий для всіх бажаючих покращити свою цифрову грамотність та вміти створювати програми та писати коди. Адже за освіченою нацією – успішна країна.

Коментар
02/03/2024 Субота
02.03.2024
01.03.2024